Дитяча громадська організація "Зоряна"

/Files/images/Логотип ДГО.jpg

Дитина почувається громадянином, коли громадянським ставленням насичене все навчальне і виховне середовище школи. Створити таку атмосферу – це і є завдання дорослих.

Коли учень знає, що його думку буде почуто, що вона може впливати на процеси, які відбуваються в школі, і в такий спосіб виявити свою соціальну позицію, така дитина стане справжнім громадянином.

Створенню умов для громадянського становлення свідомості, самовираженню особистості в різних видах діяльності, розкриттю її нахилів, здібностей та обдарувань сприяє робота ДГО „Зоряна”, завдання і діяльність якої спрямовані на згуртування дітей, підлітків та дорослих, виховання у них віри в себе, в свої сили.

В дитячій громадській організації дитина навчається жити в суспільстві, бути громадянином.

З одного боку, дитина в усякій справі має особистісний інтерес. З іншого – вона, як член суспільства, мусить завжди дотримуватися правил, норм, традицій, законів.

Дитяче об’єднання дає можливість дитині включитись в різноманітні види діяльності та спілкування, у яких вона навчається збалансовувати свої інтереси з інтересами довколишніх людей.

Дитяче об’єднання „Зоряна” виступає проміжною ланкою між дитиною і суспільством дає можливість успішно соціалізуватися. Діти, перебираючи на себе різні особистістно та соціально значущі ролі, зростають як громадяни суспільства. Дитина засвоює цінності у діяльності і спілкуванні з ровесниками. Виховання здійснюється не лише на словах, а й через конкретні справи, в ситуаціях, що є часткою повсякденного життя. Діти осмислюють свою соціальну відповідальність перед друзями, наставниками, батьками.

Дитяча організація має належати самим дітям. Скільки дітей – стільки світів. У них різні світогляди, уподобання, мрії, наміри, то ж не даремно в символіці ДГО переважають веселкові кольори. Сім кольорів райдуги – сім напрямків роботи піонерського осередку. Проте це не означає, що треба виконувати всі пункти. Кожен вибирає справу по душі, пропонує своє.

Ми разом вчимося жити за законами честі, совісті, єдності, слова і діла, дружби і товариськості, доброти й милосердя.

Кiлькiсть переглядiв: 889

Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №4 м. Покров Дніпропетровської області"

вул. Уральська, 2,

м. Покров,

Дніпропетровська обл.,

Україна

53300

Дата останньої зміни 06 Жовтня 2022

Цей сайт безкоштовний!