/Files/images/база1.png Показники матеріально-технічного забезпечення освітньої діяльності

Комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа № 4 м. Покров Дніпропетровської області» розміщений в будівлі, яка введена в експлуатацію у 1963 році, та є комунальною власністю Покровської міської ради. Це типова споруда – триповерховий корпус загальною площею 3471 кв.м. Проектна потужність установи – 960 учнів.

Заклад розташований за адресою: м. Покров, вул. Уральська, 2. Технічні показники приміщень закладу (температура, світловий режим, санітарно-гігієнічний стан) дозволяють вести освітній процес в безпечному для учнів режимі. Середня наповнюваність класів по школі складає 23 учня.

Школа працює в одну зміну, режим роботи (розклад дзвінків, уроків) визначаються з урахуванням вікових особливостей учнів, узгоджується з головним управлінням Держспоживслужби в Дніпропетровській області. Індивідуальна опалювальна система, системи водопостачання та водовідведення, електрозабезпечення закладу знаходяться в задовільному стані.

Територія закладу становить га, частково огороджена та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, огорожена, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

Для реалізації освітнього процесу в школі наявні 5 класних кімнат для учнів початкових класів загальною площею 245 м2, ігрова та спальна кімнати групи продовженого дня, 15 навчальних кабінетів загальною площею 735 м2, 3 майстерні з трудового навчання (майстерня обслуговуючої праці, слюсарна майстерня, столярна майстерня), спортивна зала, їдальня на 180 посадочних місць, спортивний майданчик, на якому знаходиться гандбольне поле, баскетбольний та волейбольний майданчики, бігова доріжка, гімнастичні тренажери. Загальна площа спортивного майданчика складає кв.м.

Площа класних кімнат відповідає вимогам Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів (на одного учня не менша за 2 м2) та становить для учнів початкових класів в середньому 2,3 м2, для учнів старших та середніх класів – 4,7 м2.

Кожний навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах; шафами у кожному навчальному кабінеті; класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.

Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459 та затверджені Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 р. за № 63, в них створені необхідні умови для занять. Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів.

/Files/images/IMG_20171221_135329.jpg У закладі працює два кабінети інформатики. У даних кабінетах встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (8+1) з ліцензованим програмним забезпеченням. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Iнтернет. Кабінети інформатики відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. № 9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. № 407.

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «Укртелеком» зі швидкістю 10 Мбіт/с.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти, міським управління освіти, іншими загальноосвітніми закладами та установами.

Електронна адреса закладу: school4pokrov@ukr.net

Сайт закладу: http://pokrov-school4.edukit.dp.ua

Основними напрямками діяльності комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 4 м. Покров Дніпропетровської області» в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення школи; підвищення компетентності вчителів і учнів в області сучасних інформаційних технологій; інформатизація освітнього процесу в школі; моніторинг якості освіти; розширення локальної мережі школи, участь в інтернет-проектах; електронний документообіг; використання інформаційних технологій в освітній статистичній звітності.

/Files/images/w128h1281390856451MapMarkerBubbleChartreuse.png Інформація про загальну площу приміщень, що використовуються у навчанні

/Files/images/w128h1281390856451MapMarkerBubbleAzure.png Забезпечення приміщеннями навчального призначення, іншими приміщеннями, спортивними майданчиками

/Files/images/w128h1281390856456MapMarkerBubblePink.png Інформація про обладнання навчальних приміщень та майданчиків

Кiлькiсть переглядiв: 715

Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №4 м. Покров Дніпропетровської області"

вул. Уральська, 2,

м. Покров,

Дніпропетровська обл.,

Україна

53300

Дата останньої зміни 06 Жовтня 2022

Цей сайт безкоштовний!